Rejestracja  tel. 22 822 30 01;  kom. 507 089 942 ; e-mail gammed@gammed.pl

Centrum Diagnostyczo-Lecznicze Gammed

O NAS


Centrum Diagnostyczno-Lecznicze

Szanowni Państwo,


Centrum Diagnostyczno-Lecznicze „GAMMED” od 2012 roku wykonuje dla Państwa specjalistyczne badania diagnostyczne z zakresu medycyny nuklearnej. Nasz zespół medyczny pod kierunkiem prof. dr hab. n.med. Jarosława B. Ćwikły wyróżnia się w diagnostyce i leczeniu schorzeń nowotworowych, obejmujących nowotwory neuroendokrynne GEP-NEN/NET wychodzące z układu pokarmowego oraz inne wychodzące z układu oddechowego, gruczołów dokrewnych, jak również obwodowego układu nerwowego.

Specjalistyczne badania diagnostyczne wykonujemy dla Państwa na dwóch gammakamerach SPECT znanych producentów aparatury medycznej. Dla zapewnienia najwyższej jakości badań diagnostycznych zakupiliśmy do naszej pracowni najnowocześniejszą gammakamerę SPECT/CT.

Posiadane w naszej placówce nowoczesne aparaty diagnostyczne i interdyscyplinarny zespół lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym gwarantuje optymalny przebieg leczenia dostosowany indywidualnie dla każdego pacjenta.

Każdy pacjent oprócz diagnostyki i konsultacji lekarzy specjalistów ma możliwość objęcia specjalistyczną diagnostyką innych zaawansowanych postaci chorób nowotworowych w szczególności nieoperacyjnymi oraz niepoddającymi się innym metodom terapii zmianami pierwotnymi i przerzutowymi do wątroby.
Na miejscu zapewniamy zespół lekarzy specjalistów - w tym:
  • onkologa,
  • chirurga ogólnego,
  • chirurga onkologa,
  • endokrynologa, neurologa,
  • ortopedę
  • specjalistów medycyny nuklearnej i radiologii, w tym radiologii interwencyjnej.
Zapraszamy do naszej placówki, w rejestracji uzyskają Państwo informacje o terminie wizyty, szczegółowe wskazówki w jaki sposób przygotować się do badania oraz jakie dokumenty powinniście Państwo mieć ze sobą.

WSPÓŁPRACUJEMY / POLECAMY

Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1

Kontakt / dojazd


Centrum Diagnostyczno-Lecznicze GAMMED
ul. Lelechowska 5
02-351 Warszawa
Tel: 22 822 30 01
Tel. kom: 507 089 942
Email: gammed@gammed.pl

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "GAMMED"

Badania diagnostyczne z zakresu medycyny nuklearnej. Diagnostyka i leczenie schorzeń nowotworowych.